Zaledwie 120 km od Łodzi i 110 km od Poznania znajdziesz idealne miejsce na rodzinne wakacje w kempingu. Kemping w Ośrodku DELFIN oferuje pole dla kamperów i przyczep, tuż nad piaszczystą plażą, kąpieliskiem w naszej Zatoce i Wakeparkiem.

Niezależnie od tego czy poszukujesz komfortowej i cichej przestrzeni do relaksu z dala od zgiełku miasta, czy chcesz spędzić czas w miejscu pełnym atrakcji – Kemping w Ośrodku DELFIN to odpowiedni adres!

Jeśli szukasz pola campingowego w Wielkopolsce, u nas spędzisz urlop, mając wszystko pod ręką – Restauracje „Leśny Ogród”, Beach Bar, Wakepark i Marinę. Dodatkowo w cenie noclegu możesz korzystać ze wszystkich atrakcji Ośrodka, m.in. plaży z leżakami, placów zabaw. Na miejscu skorzystasz też z oferty śniadaniowej.

Miłośnicy wędkowania mogą spędzić czas, wędkując w naszym jeziorze, a rodziny z dziećmi znajdą tu także wiele atrakcji dla swoich pociech! Nasz camping w centrum Wielkopolski to także doskonałe miejsce na urlop z psem – Twój czworonożny przyjaciel jest u nas mile widziany!

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ

Zarezerwuj swój pobyt już teraz i korzystaj z pięknych widoków i wyjątkowych atrakcji.