Doświadczenie i duże możliwości

W historii Ośrodka Delfin częstokroć gościliśmy firmy, które organizowały u nas szkolenia i konferencje. Z pewnością naszym największym atutem jest bardzo łatwy i szybki dojazd z Warszawy, Kalisza, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi czy Wrocławia. Na miejscu na naszych słuchaczy, prelegentów, trenerów czeka 120 miejsc noclegowych, piękne plenery, relaksująca Tawerna i doświadczona kadra Ośrodka, która doskonale rozumie potrzeby klientów przy organizacji tego typu spotkań.

W naszym Ośrodku do Państwa dyspozycji oddajemy trzy profesjonalne sale konferencyjne. Każda z nich została przygotowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt: ekran, elektryczne rolety w sali B i C, flipchart, klimatyzację, komputer, kserokopiarkę, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, rzutnik multimedialny, zestaw video.

Sala „A”

Sala „A” – mieszcząca do 184 osób Największa i najbardziej wielofunkcyjna z naszych sal gwarantuje bardzo dobrą akustykę oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Klimatyzacja oraz łatwość aranżacji przestrzeni pozwalają na komfortowe prowadzenie w niej konferencji, wykładów, czy szkoleń. Tym bardziej, że możemy w niej ustawić specjalny podest, który pozwala na lepszy kontakt prelegenta ze słuchaczami.

Wymiary: 18x11m / ~200m², liczba osób w układach: kinowym: 180, szkolnym: 120, podkowa: 184.

Koszt: 120 zł/1 h

Sala „B”

Sala „B” – mieszcząca do 120 osób W średniej, klimatyzowanej sali dzięki możliwości pełnego zaciemnienia, dostępu do internetu bezprzewodowego z łatwością można zorganizować pokazy z użyciem sprzętu audio-wideo. Bardzo dobra akustyka oraz ustawność sali pozwala na naprawdę wygodne korzystanie z niej.

Wymiary: 14×5,70m / ~80m², liczba osób w układach: kinowym: 120, szkolnym: 48, podkowa: 66.

Koszt: 90 zł /1 h

Sala „C”

Sala „C” – mieszcząca do 36 osób Ta kameralna sala będzie idealna do zorganizowania kursów, warsztatów i szkoleń w małych grupach. Elektrycznie opuszczane rolety dają możliwość pełnego zaciemnienia oraz wygodnego używania sprzętu audio-wideo. W sali istnieje możliwość skorzystania z internetu bezprzewodowego.

Wymiary: 7x5m / ~35m², liczba osób w układach: kinowym: 42, szkolnym: 18, podkowa: 30.

Koszt: 60 zł /1 h

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ

Zarezerwuj swój pobyt już teraz i korzystaj z pięknych widoków i wyjątkowych atrakcji.