Doświadczenie i duże możliwości

W Delfinie często gościliśmy firmy, które organizowały u nas szkolenia, konferencje i integracje. Z pewnością naszym największym atutem jest położenie w lesie nad jeziorem oraz bardzo łatwy i szybki dojazd z Warszawy, Kalisza, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Łodzi czy Wrocławia. Na miejscu na naszych słuchaczy, prelegentów, trenerów czeka 120 miejsc noclegowych, piękne plenery, relaksujący Beach Bar i doświadczona kadra, która doskonale rozumie potrzeby klientów przy organizacji tego typu spotkań.

Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne sale konferencyjne. Każda z nich została przygotowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt: ekran, elektryczne rolety w sali, flipchart, klimatyzację, komputer, kserokopiarkę, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, rzutnik multimedialny, zestaw video.

Sala „Restauracyjna”

Sala „Restauracyjna” –  wielofunkcyjna sala gwarantuje bardzo dobrą akustykę oraz dostęp do internetu bezprzewodowego. Klimatyzacja oraz łatwość aranżacji przestrzeni pozwalają na komfortowe prowadzenie w niej konferencji, wykładów, czy szkoleń. Tym bardziej, że możemy w niej ustawić specjalny podest, który pozwala na lepszy kontakt prelegenta ze słuchaczami. Bezpośrednio z sali wyjście na taras.

Wymiary: 18x11m / ~200m², liczba osób w układach: kinowym: 180, szkolnym: 120, podkowa: 184.

Sala „Las”

Sala „Las” – w tej klimatyzowanej sali dzięki możliwości pełnego zaciemnienia, dostępu do internetu bezprzewodowego z łatwością można zorganizować pokazy z użyciem sprzętu audio-wideo. Bardzo dobra akustyka oraz ustawność sali pozwala na naprawdę wygodne korzystanie z niej. Bezpośrednio z  sali wyjście na taras z widokiem na las.

Wymiary: 14×5,70m / ~80m², liczba osób w układach: kinowym: 120, szkolnym: 48, podkowa: 66.

Sala „Kominkowa”

Sala „Kominkowa” – ta kameralna sala będzie idealna do zorganizowania kursów, warsztatów i szkoleń w małych grupach. Elektrycznie opuszczane rolety dają możliwość pełnego zaciemnienia oraz wygodnego używania sprzętu audio-wideo. W sali istnieje możliwość skorzystania z internetu bezprzewodowego. Bezpośrednio z sali wyjście na taras z widokiem na las.

Wymiary: 7x5m / ~35m², liczba osób w układach: kinowym: 42, szkolnym: 18, podkowa: 30.

Sala „Jezioro”

Sala „Jezioro” – nowa przestrzeń konferencyjno – bankietowa nad samym jeziorem, możliwości pełnego zaciemnienia, dostępu do internetu bezprzewodowego z łatwością można zorganizować szkolenie, pokaz i innego rodzaju wydarzenie z pięknym widokiem na jezioro

Wymiary: 12m×21m / ~250m², liczba osób w układach: kinowym: 200, szkolnym: 140, podkowa: 140.

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ

Zarezerwuj swój pobyt już teraz i korzystaj z pięknych widoków i wyjątkowych atrakcji.